Cops ‚n Robbers Slot recenzja i doświadczenia

Zapraszamy do recenzji automatu Cops’n’Robbers. Dowiesz się z niej jakim slotem jest recenzowany tytuł, poznasz funkcje oraz symbole występujące w grze. Dowiesz się, jak wygląda panel sterowania automatu oraz dlaczego jest on tak lubiany przez graczy. Znajdziesz w niej dokładną instrukcję gry, opis funkcji i wskazówki jak grać, żeby ugrać jak najwięcej. W tym automacie nudzić się z pewnością nie będziesz. Myślisz, że założysz mundur policjanta i będziesz tropił rabusiów? Otóż nie, sam będziesz uciekał przed stróżami prawa. Twoim zadaniem będzie nie dać się złapać. Jeśli przechytrzysz policję i uciekniesz z łupem, będziesz szczęściarzem. Nie namawiamy Cię do przestępstwa, ale być choć raz poza prawem, w tej grze i liczyć zdobycze. Johan Törnqvist, CEO Play’n GO powiedział: „Cops’n’Robbers to bardzo lubiany temat i jesteśmy przekonani, że wyprodukowane przez nas wyjątkowe ujęcie będzie hitem wśród graczy. Ta gra będzie odpowiednia dla tych, którzy mają ochotę przechytrzyć policję, a jeśli mają o tym spryt, można wygrać wiele darmowych spinów”.

Informacje techniczne

Automat wideo Cops’n’Robbers wyszedł spod ręki studia Play’n GO, wielokrotnie nagradzanego producenta, tworzącego sloty na najwyższym poziomie. Gry opracowane przez dewelopera, są w HTML5 i dlatego nie tylko są doskonałe pod każdym względem, ale również działają bez najmniejszych zakłóceń. Kasyna online bardzo chętnie wprowadzają do swojej oferty gry od Play’n GO, bo bardzo często są pobierane przez graczy. W 2018 r. na rynku ukazał się slot Cops’n’Robbers dewelopera, który stał się pozycją podstawową graczy. Warto wspomnieć, że na gry studia Play’n GO, gracze czekają z niecierpliwością.

Tak też i było z Cops’n’Robbers. Automat ma 5 bębnów, 3 rzędy i 9 linii wypłat. Symbolami na walcach są: policjanci, złodzieje, worek z pieniędzmi, kajdanki, biżuteria, diamenty, zegarki, monety, samochód (scatter), sejf pełen złota (wild). Stawka zakładu waha się w przedziale 0,01 do 90 monet. To powinieneś wiedzieć! Jeśli Twoja gra zostanie przerwana, wszystkie informacje o rundzie i postawione zakłady, są przechowywane do momentu ponownego otwarcia gry. Możesz więc kontynuować swoją niedokończoną rundę od momentu przerwania. Nierozstrzygnięte zakłady w niekompletnych grach, zostają unieważnione po 30 dniach. Wadliwe działanie unieważni wszystkie wypłaty i gry. Aby otrzymać wygrane, odwiedź sekcję WYPŁATA i określ kwotę wygranej, którą chcesz wypłacić, przelewając na konto czekowe.

Funkcje gry

Zanim zaczniesz grać ustaw zakład w panelu sterowania, na dole ekranu. W opcji Ustawienia określ liczbę linii, które chcesz aktywować na rundę. Tylko wykupione linie płatne biorą udział w grze, są aktywne. Ustaw liczbę monet, które chcesz postawić na aktywną linię, oraz nominał monety. Przyciskami „+” i „-” regulujesz zakład. Klikając AUTO PLAY — włączysz / wyłączyć tryb automatyczny na kilka kolejnych rund gry. Tryb Auto Play automatycznie zostaje wyłączony, jeśli np. saldo stanie się zbyt niskie. Saldo gotówkowe znajduje się w lewym dolnym rogu automatu. Kiedy rozegrasz inną rundę lub wygrasz, suma jest zawsze aktualizowana. Dostosuj ekran i dźwięk. Jeśli jesteś gotowy do gry, kliknij SPIN. Bębny zostają uruchomione, a kiedy się zatrzymają, symbole układają się na rolkach i tworzą zwycięską kombinację. Dostaniesz wygraną godnie z tabelą wypłat. Kwota postawionego zakładu jest logiczną konsekwencją postawionego zakładu, pomnożoną przez liczbę wybranych linii wypłat. Zgodnie z informacjami zawartymi w tabeli wypłat, wygrane na linii wypłat mają miejsce na wybranych liniach. Kiedy wygrywasz w jednej rundzie na kilku liniach wypłat, wszystkie wygrane są sumowane. Nagrody z darmowych spinów, gie bonusowych, czy rozproszenia (jeśli dotyczy), także są dodawane do wygranych za linie. Wypłaty za zwycięskie kombinacje otrzymujesz na koniec rundy gry. Funkcje darmowych spinów rozgrywane są z takim samym zakładem i liczbą wybranych przez Ciebie linii, co runda, która uruchomiła daną funkcję. W trakcie trwającej rundy nie zmienisz zakładu. Automat Cops ‚n’ Robbers płaci już od dwóch symboli za worek z pieniędzmi i z diamentami oraz kosztowności, choć to wprawdzie nie jest wysoka suma, bo 2. monety. Za 3 identyczne symbole dostaniesz od 5 do 25 żetonów; za 4 od 25 do 150; ale za 5 dostaniesz od 150 do 750 kredytów. Najwięcej wygrasz za worek z pieniędzmi – 750 monet.

Warto trafiać symbole na linii płatnej, ale jeszcze więcej nagradzają specjalne ikony.

W automacie Cops’n’Robbers jest Wild, dziki symbol (sejf ze złotem) zastępuje dowolny inny symbol rolki, z wyjątkiem Scattera, pomaga ułożyć zwycięską kombinację, a jeśli zawiera ona Wild, dostaniesz podwójną nagrodę. Symbol rozproszenia to radiowóz i wygrasz 250 x całkowitego obrotu, jeśli wylosujesz 5 symboli w dowolnym miejscu na ekranie. Scatter ma podwójną rolę, bo aktywuje funkcje bonusowe — Car Chase. Ten bonus jest główną atrakcją gry. Musisz wylosować rozproszone symbole. Za 3 Scattery otrzymasz 15 darmowych spinów, za 4 radiowozy 25 darmowych gier, a za 5 rozpraszaczy – 100 darmowych obrotów. Wszystkie wygrane mają mnożnik 3x (poza 5x Wild).

W darmowych obrotach uciekasz przed ścigającymi policjantami. W darmowej grze słyszysz wycie policyjnej syreny, a w lusterku widzisz zbliżający się radiowóz. Wciskasz pedał gazu i uciekasz. Pędzisz z maksymalną prędkością i starasz się uciec. Nagle widzi blokadę drogi, a na planszy pojawiają się dwie strzałki. W tym momencie musisz wybrać kierunek, żeby zmylić policję — w prawo lub w lewo. Masz mało czasu na podjęcie decyzji, od której wiele zależy. Słyszysz tykanie zegara, czas biegnie szybko i musisz podjąć decyzji, jeśli tego nie zrobisz, automat sam wybierze. Jeśli uda ci się zmylić radiowóz i uciec, dostaniesz podwójną wygraną.

W automacie Cops and Robbers Scatter pełni jeszcze inną rolę. Jeśli wypadną 3 symbole bez względu na miejsce, dostaniesz kolejną grę bonusową — Cracker. Pojawi się wówczas inny ekran gry z kilkoma sejfami do wybrania i złamania. Musisz wybrać jeden z nich i kiedy go rozbijesz, dostaniesz zawartość, czyli mnożnik całkowitego zakładu tego obrotu. Ta gra premiowa może się również pojawić w darmowych spinach i zsumuje się, dając 3x wygraną. Ten slot jest pełen niespodzianek i tak możesz otrzymać bonusową grę Hot Pursuit. Warunkiem jest wylosowanie przynajmniej 3. Symboli rabusiów, w różnych miejscach walców. Zdobywasz łupy i uciekasz. Klikasz na kostki, rzucasz, przesuwasz się do przodu o tę samą liczbę kroków, a jeśli trafisz na pole z mnożnikiem, monety zostaną dodane do puli, na końcu tej gry.
Automat Cops and Robbers podobnie jak większość tego typu gier oferuje funkcję hazardu. Gamble jest rundą ryzyka. Możesz podwoić swoje wygrane lub stracić.

Jest dobrowolna i pojawia się po każdej zwycięskiej kombinacji. Jeśli wciśniesz przycisk „Gamble”, uruchomisz grę. Musisz wybrać jeden z dwóch kolorów kart: czarny lub czerwony. Jeśli Ci się poszczęści, wygrasz, ale kiedy Ci się nie powiedzie, stracisz wszystko, co zarobiłeś. Jak widzisz, ten automat jest niezwykły pod względem funkcji, które to pozwalają wygrywać wiele monet.

Fabuła Gry

Temat gry na automacie Cops’n Robbers jest współczesny i doskonale wszystkim znany. Nigdy się nie zestarzeje, bo od zawsze byli stróże prawa i złodzieje. Policjanci gonią złodziei, którzy skutecznie przed nimi uciekają w grze. Ty jesteś tym razem po ciemnej stronie prawa i masz okazję zgarnąć łupy. Na bębnach znajdziesz tematyczne symbole. Co ciekawe, bębny zostały umieszczone w ścianie, murze więzienia. W tle widać drut kolczasty i elementy zakładu karnego. Bardzo realna sceneria, wykonana dość nietypowo, w stylu retro. Muzyka bardzo ładna, zbliżona do filmu akcji, z momentami komediowymi. Nie wyłączysz dźwięków, bo są naprawdę ciekawe. Gra jest fantastyczna. Grafika może nie zachwyca jak w niektórych automatach, ale jest dostosowana do tematyki. O wiele ciekawsze są tu funkcje, które czynią rozgrywkę, żywiołową i emocjonalną. O to przecież chodzi w slotach. Najważniejsze są monety, a grafika ma jedynie uprzyjemnić grę i to się udało deweloperowi. Automat Cops’n Robbers jest zrenderowany, dzięki czemu rozgrywka jest płynna.

Podsumowanie

Cops’n Robbers jest bardzo prostą grą i do tego niezwykle ciekawą. Można powiedzieć, że to nietypowa gra. Nie zaskakuje piękną kolorową grafiką, ale wynagradza wieloma funkcjami, które mają mnożniki i pozwalają wygrywać monety. W ten slot gra się bardzo przyjemnie. Nie zanudzisz się, bo w Cops’n Robbers jest wiele akcji. Z powodzeniem zabierz grę na wakacje i w wolnych chwilach włącz sobie dla zabawy. Jeśli zdecydujesz się wykupić zakład, musisz zarejestrować się w kasynie i wpłacić depozyt na grę. Możesz wówczas skorzystać z bonusu powitalnego i grać pieniędzmi kasyna w automaty do gier online na pieniądze.

Pokaż więcej

Cops’n Robbers FAQ

Czy automat Cops’n Robbers jest prostą grą?
Tak, gra na automacie Cops’n Robbers jest prosta. Posiada wiele różnych funkcji, ale nie tu nic skomplikowanego. Zasada i budowa gry jest podobna do innych automatów. Włącz darmową grę w automaty i poćwicz, a zobaczysz, że poradzisz sobie.
Co to znaczy, że automat Cops’n Robbers ma niską zmienność?
Automaty online mają zmienność niską, średnią i wysoką. Przy wysokiej wygrywasz rzadziej, ale za to większe kwoty, bo też zakłady są dużo droższe. Natomiast przy niskiej, częściej padają wygrane, choć są niższe, bo też stawki są na każdą kieszeń.
Czym różni się darmowy automat Cops’n Robbers od płatnego?
Różnica jest jedynie w funkcjach bonusowych, których nie ma w wersji darmowej, a jedynie w płatnej. Zasady gry są takie same.
Jaką stopę zwrotu ma automat Cops’n Robbers?
Automat Cops’n Robbers ma stopę zwrotu – RTP o wartości 94,43%. Bywają gry z wyższym współczynnikiem, ale automaty są losowe, więc wygrana zależy od szczęścia i intuicji.
cops n robbers playn go automat online

Graj Cops ‚n Robbers w kasynie na prawdziwe pieniądze

#KasynoBonusZagraj wRecenzja
1
Casinia Kasyno
100% do 2000 zł + 200 DS Casinia Kasyno
2
LibraBet Kasyno
100% do 2000 zł + 200 FS LibraBet Kasyno
3
EnergyCasino
20 PLN + 200% aż do 500 zł + Cashback EnergyCasino
4
Nitro Casino
100% do 500 zł + 150 DS Nitro Casino
5
CasinoEuro
200% do 4000 zł + 400 DS na Fire Joker CasinoEuro
6
Rabona Kasyno
100% do 2000 zł + 200 FS Rabona Kasyno
7
Malina Kasyno
100% do 2000 + 200 DS Malina Kasyno
8
Vulkan Vegas Kasyno
4000 zł + 175 DS Vulkan Vegas Kasyno
9
Playamo Kasyno
100% do €300 + 150 DS Playamo Kasyno
10
Cadabrus Kasyno
100% do 2000 zł + 100 DS Cadabrus Kasyno

Najczęściej grane Playn Go Automaty Online