Gods of Fortune Slot recenzja i doświadczenia

Na kolacji ze znajomymi ciasteczko z wróżbą przepowiedziało ci bogatą przyszłość. Spróbuj więc swojego szczęścia w automacie dla zabawy Gods of Fortune, w grze kasynowej od Spin Games. Jeśli masz już dość owoców kręcących się na bębnach zobacz, czy spodoba ci się zarabianie pieniędzy na grze w automaty w stylu orientalnym. Trzech uśmiechniętych japońskich mędrców przywita cię a ty sprawdź, czy ci Bogowie Fortuny uśmiechną się do ciebie.

Gods of Fortune wideo maszyna hazardowa utrzymuje stylistykę charakterystyczną dla producenta automatów online Spin Games. Cechą wspólnych jego produktów jest prostota i brak wyrafinowanych animacji. Ekran gry to charakterystyczne kwitnące kwiaty wiśni na tle niebieskiego nieba.

Panel sterowania z jednej strony wypełniony jest dużymi, czytelnymi przyciskami, z drugiej strony po bliższemu zapoznaniu, sprawia pewne problemy. Zaczynając od MANU, które zawiera cztery opcje. Możemy tu włączyć lub wyłączyć dźwięk i opcję TURBO. Bardzo ciekawą, niespotykaną w slotach innych producentów jest GAME RECALL. Jest to historia naszych doświadczeń z tą grą.

Dowiemy się kiedy, na jakich stawkach i z jakim wynikiem graliśmy już w Gods of Fortune. Złe wrażenie pozostawia instrukcja gry, czyli HELP/PAY. Pierwsza strona poradnika to drobnym druczkiem rozpisane główne zasady gry. Nieczytelnie, mało atrakcyjne, przypomina to bardziej umowę bankową niż coś co ma nas zachęcić do gry. Ciężko się rozczytać w zasadach przyznawania Free Spinów i innych opcji bonusowych.

Główne przyciski obsługujące grę są duże i czytelne. Jednak w trybie demo pojawiają się problemy. Jest przycisk, którym zmieniamy nominał monety, jest przycisk, którym zmieniamy ilość monet więc oczekujemy, że wartość naszego zakładu się zmieni. W trybie demo to nie działa co przeszkadza w pełnym przetestowaniu gry.

Gods of Fortune to slot składający się z pięciu bębnów w trzech liniach. Maksymalnie mamy 243 kombinacji wygrywających linii. Wygrane kombinacje biegną z lewej strony na prawą.

Funkcje gry

Wild

Symbol Wild to ikona z napisem GODS of FORTUNE. Jak czytamy zapisane drobnym druczkiem Wild może pojawić się tylko na 2 i 4 bębnie i zastępuje wszystkie inne symbole z tradycyjnym wyłączeniem scatterów. Jeśli Wild wystąpi na drugim bębnie układ, który powstał mnożymy x2. Jeśli Wild zostanie wykorzystany na czwartym bębnie mnożnik będzie x3. Szczęśliwy układ złożony z Wilda na drugim i czwartym bębnie pomnoży nam wygrywającą linię x6.

Scatter

Japoński znak na czerwonym tle oznacza scattera. Symbol ten ma dwie właściwości. W zależności od ilości wylosowanych scatterów nasz zakład zostanie odpowiednio pomnożony. Za 2 scattery nasz zakład pomnożą x2, za 3 scattery x5, za 4 scattery x50 a za 5 scatterów nasza dodatkowa wygrana to bet x100. Będziemy wtedy równie weseli jak bogowie z Gods of Fortune.

Drugą cechą scatterów to Free Spiny. Za trzy lub więcej japońskie znaczki zostaniemy nagrodzeni 8 darmowymi obrotami. Jeśli w tym czasie pojawi się Wild, zostanie on na swoim miejscu do końca rundy bonusowej. Scattery nie tak łatwo uruchomią gry bonusowe. Drobnym druczkiem napisano, że muszą się one pojawić od pierwszego bębna na kolejnych dwóch co najmniej.

Podsumowanie

Gods of Fortune to atrakcja dla miłośników automatów do gier Spin Games. Jeśłi lubisz atmosferę, jaką oferuje ten producent wypróbuj następny slot z przyzwoitym RTP 96.08%. Jeśli nigdy nie grałeś w takie automaty nic nie szkodzi na przeszkodzie wypróbować ten. Być może pokochasz kraj kwitnącej wiśni i ten slot. Być może bogowie się do ciebie uśmiechną.

gods of fortune spin games automat online

Najczęściej grane Spin Games Automaty Online