Joan of Arc Slot recenzja i doświadczenia

Poznaj slot Joan of Arc wraz z nami! Z naszej recenzji dowiesz się, jakie są zasady gry i na czym ona polega. Poznasz funkcje, jakie na Ciebie czekają w automacie oraz dowiesz się nieco o wypłatach wygranych. Zostań z nami, a dowiesz się dodatkowo, w sekcji FAQ, kilku interesujących rzeczy.

Jakbyśmy mogli wznieść okrzyk radości, zrobilibyśmy. Mamy automat, które przebija inne maszyny niemal pod każdym względem. Joan of Arc od Game Art to nie jest zwykły slot, ale gra, która zasługuje na najwyższe noty. Możecie odnieść wrażenie, że za chwilę rozpocznie się film historyczny o Joannie D’Arc. Samej postaci nie musimy nikomu przedstawiać, bo znamy ją doskonale. Powstało o niej wiele filmów. Game Art. przywrócił nam wspomnienia o bohaterskiej francuskiej dziewczynie, która w czasie wojnie stuletniej stała na czele wojsk królewskich i pokonała Anglików. Joanna d’Arc walczyła o wolność i niezależność Francuzów. Zdobyła uznanie, ale została podstępnie stracona przez wrogów. Teraz mamy okazję przypomnieć sobie tę wyjątkową postać.

Każdy z nas może stanąć u boku pięknej Joanny d’Arc i przegonić Anglików z francuskiej ziemi. Za zwycięstwo, pokonanie wroga czeka sowita nagroda. Gra Joanna d’Arc to nie jest zwyczajny automat wideo, który spotykamy w kasynach. To opowieść na bębnach, pełna akcji, funkcji, przedstawiona w autentycznej scenerii. Tej gry nie można pominąć, bo jest rewelacyjna. Możecie uruchomić ją za darmo lub w wersji płatnej.

Informacje techniczne

Joan of Arc od maltańskiego studia Game Art. ma 5 bębnów, 3 rzędy i 243 linii płatnych, co pozwala na wygranie dużych pieniędzy. Oczywiście nie same linie są ważne, ale funkcje i bonusy, których w automacie nie brakuje. Na ten temat piszemy w funkcjach gry. Na bębnach są symbole zwykłe, Joanna d’Arc na koniu, rycerz, tarcza, hełm, zamek i standardowe wartości kart J, Q, K., 9 i 10. Scatterem jest Joanna d’Arc z mieczem, a Wildem fraga francuskich wojsk królewskich. Zmienność w grze jest wysoka, co ma znaczeniu przy wysokości nagród. RTP wynosi 96,47%. Ponieważ automat należy do tzw. penny slotów, to zakład nie jest wysoki wynosi od 0,01 do 5 monet.

ProducentGame ArtMax Wygrana (żetony)364 500
Data wydania gry2018r.ScatterTak
RTP96,47%Darmowe ObrotyTak
WariacjaWysokaWildTak
Plansza3×5Runda BonusowaTak
Linie Wygrywające243Mnożnik WygranejNie
Ilość rzędów3Jackpot ProgresywnyNie
Ilość bębnów5Opcja GambleNie
Opcja Auto PlayTakOpcja Szybka GraTak
Min Bet0,01Max Bet5

Funkcje gry

Joan of Arc jest slotem, w którym znajdziemy wszystko to co w popularnych automatach, czyli funkcję autoplay oraz szybkiej gry. Niezwykle interesująca jest gra podstawowa, która została ubogacona o dodatkowe.

ciekawe funkcje. Znajdziemy tu Wild, Scatter oraz darmowe obroty. Każdy symbol specjalny poza dodatkową funkcjonalnością jest dodatkowo punktowany. Dlatego 3 Scattery (symbole rozproszenia) to nie tylko 10 darmowych obrotów, ale również 30 monet. Więcej rozproszonych to kolejne rundy bonusowe i kolejne dodatkowe monety. W Joan of Arc znajdziemy również funkcję rozwijania i dzielenia. Zwycięska kombinacja po uruchomieniu przez symbol rozproszenia rozszerza się na kolejne bębny. W darmowych spinach do uruchomienia tej funkcji Scatter nie jest potrzebny. I chociaż może brakować takich funkcji jak runda Gamble, to jednak w tym slocie opisane opcje specjalne w zupełności wystarczą i dostarczają niemałej frajdy z rozgrywki. Jednocześnie stanowią dobrą okazję do wzbogacenia się.

Fabuła Gry

Gra na automacie Joan of Arc dedykowana jest Joannie d’Arc, odważnej dziewczynie, która walczyła w obronie Francji, znajdującej się pod panowaniem Anglików. Założyła zbroję i broniła królestwa. Producent GameArt oddał cześć bohaterskiej dziewczynie, która nigdy nie została zapomniana. Zrobił z resztą to doskonale. Automat jest najwyższej klasy, zrobiony po mistrzowsku. Grafika jest doskonała. W grze są obrazy z bitwy, a na bębnach symbole tematyczne, wykonane perfekcyjne. Graficy z GameArt pokazali swój kunszt. Tu jest prawdziwa akcja, bo trwa bitwa. Początek gry jest zapowiedzią tego, co będzie się działo. Symbole są wykonane bardzo oryginalnie. Niesamowite są również animacje, szczególnie kiedy trafiamy kombinację na bębnach. Świecą w różnych kolorach, flaga powiewa, Joanna walczy mieczem, garść monet pojawia się na walcach. Mało tego trafione symbole błyszczą, a przyciemnione zostają pozostałe obrazy. Muzyka jest przerywana dźwiękiem monet i fanfarami. Naprawdę gra nawet darmowa jest bardzo przyjemna i do tego wciągająca.

Zaprogramowane funkcje pozwalają cieszyć się rozgrywką. Gra z każdym spinem robi się coraz ciekawsza. Długo można by opowiadać, bo jest o czym. Grafika została doskonale wyrenderowana, więc ładuje się błyskawicznie i jest bardzo płynna. Darmową wersję uruchomimy w każdej przeglądarce internetowej, bez pobierania. Warto jednak spróbować prawdziwej rozgrywki, bo zostaną odblokowane dodatkowe funkcje, co pozwoli wygrać poważne nagrody. Nie ma znaczenia, na jakim sprzęcie uruchomimy grę, bo działa na komputerze i smartfonie.

Podsumowanie

Joan of Arc to automat na prawdziwe pieniądze dla każdego bez względu na wiek. Grają młodzi i starzy, grają wszyscy. Nie sposób pominąć slotu, bo jest rewelacyjny. Gracze długo czekali na premierę automatu Joan of Arc od Game Art. i nie zawiedli się. Graficznie doskonały, z nowymi funkcjami, jest ponadczasowym slotem. Zdecydowanie każdy powinien spróbować darmowej gry, a dla odważnych jest wersja płatna. Joan of Arc jest propozycją skierowaną szczególnie do miłośników postaci, a dzięki wyborowi tego tematu, tytuł stał się propozycją, o której nie sposób nie wspomnieć. Jeden, dwa, trzy wieczory. Nieważne ile, ważne, że każdy będzie spędzony przyjemnie.

Automat Joan of Arc od Game Art FAQ

Czy w automacie Joan of Arc jest progresywny jackpot?
Niestety nie ma puli progresywnego jackpota.
Co to są linie wygrywające w automacie Joan of Arc?
Linie wygrywające pozwalają więcej wygrać. Wykupujesz zakłady na dowolną ilość linii. Opłacone linie stają się aktywne, natomiast pozostałe nie uczestniczą w grze.
Czy w automacie Joan of Arc jest Gamble?
Tak jest też runda hazardu Gamble i również. Musisz prawidłowo odgadnąć kolor karty do gry.
Czy w automacie Joan of Arc mogę grać za złotówki?
Możesz, jeśli kasyno online akceptuje polską walutę. Sprawdź, zanim założysz konto
joan of arc gameart automat online