Jumping Jack Cash Slot recenzja i doświadczenia

Australia to niesamowicie ciekawy kraj – zachwycające widoki, ciepły ocean, sympatyczni ludzie, a do tego krwiożercze rekiny nieopodal plaż i najbardziej niebezpieczne zwierzęta na całej planecie skupione na jednym, niewielkim kontynencie. “Jumping Jack Cash” to stworzona przez studio deweloperskie gra hazardowa zainspirowana Australią. Głównym bohaterem gry jest sympatyczny kangur, tytułowy Jack. Ten slot wideo oferuje graczom aż tysiąc sposobów na wygraną!

Nowoczesna gra została świetnie zaprojektowana oraz wzbogacona o długą listę funkcji specjalnych. Piękna grafika i płynne animacje są ozdobą, która nie przesłania jednak wielkich możliwości wygranych, które zapewnia “Jumping Jack Cash”. Złożony z pięciu bębnów automat do gry online zapewni rozrywkę każdemu graczowi na długie godziny. Warto wspomnieć, że gra jest dostępna w wersji całkowicie za darmo podczas rozgrywki w trybie demo. Na odważnych hazardzistów czeka zaś pełna, płatna wersja gry, która umożliwia zdobycie wielkich pieniędzy podczas zabawy!

Funkcje gry

Mimo, iż to kangur Jack jest tytułowym bohaterem całej produkcji, to nie on jest liderem całej rozgrywki. W praktyce, symbol skocznego zwierzaka wart jest trzysta kredytów, co daje mu trzecie miejsce w rankingu wartościowych ikon tej gry. Najmniej wartym symbolem w grze jest zwyczajna dziesiątka, warta jedynie dwa żetony. Wystarczą jednak już tylko dwie ikony karty, aby zdobyć wygraną, co jest bardzo ciekawym elementem. Najważniejszą funkcją dodatkową w “Jumping Jack Cash” są rundy darmowych obrotów, które uruchamia symbol Scatter, którym jest ikona kangura. Wylosowanie już trzech takich obrazków zapewnia wyjątkową nagrodę. Zaś każde kolejne pole z sympatycznym torbaczem to jeszcze większa wygrana.

Trzy symbole kangura Jacka obdarowują grającego siedmioma bonusowymi spinami oraz mnożnikiem wyniku razy pięćdziesiąt. Cztery takie ikony to już dziesięć dodatkowych obrotów bębnami wzbogacone o imponujący mnożnik razy dwieście pięćdziesiąt. A teraz największy możliwy traf – pięć symboli kangura to nie tylko piętnaście rozegrań do wykorzystania w grze, ale przede wszystkim niesamowity mnożnik punktów. Nasz wynik zostanie pomnożony całe pół tysiąca razy! Trzeba przyznać, tytułowy Jack może zapewnić graczom naprawdę poważne wygrane! Podczas rund darmowych spinów gracz może skorzystać z logo gry “Jumping Jack Cash”, aby stworzyć kolejne zwycięskie kombinacje.

Fabuła gry

Jak już wspomnieliśmy we wstępie do tego artykułu, gra “Jumping Jack Cash” przenosi nas do spieczonej słońcem, przepięknej Australii. Mimo, iż na tych bezdrożach trudno cokolwiek znaleźć i kogokolwiek spotkać, pieniądze jak najbardziej są tu w cenie. Symbole wykorzystane przez twórców w tej produkcji cechują się niesamowitą dbałością o szczegóły, a tło pojawiające się za właściwą planszą rozgrywającą tworzy świetny klimat. Dodatkowo produkcję wzbogacają bardzo płynne animacje. Hazardzista może wręcz poczuć gorący powiew suchego, australijskiego powietrza na własnej skórze!

Podsumowanie

Podsumowując, jest to kolejna zdecydowanie warta uwagi produkcja studia deweloperskiego Spin Games. Mimo, iż to kolejny tytuł tej firmy, który nie oferuje wiele opcji dodatkowych i bonusów pozwalających na szybkie wygrane, “Jumping Jack Cash” rehabilituje się graczom świetną oprawą, klimatem i częstotliwością zwycięskich kombinacji, które w praktyce czynią rozgrywkę na tym automacie niesamowicie opłacalną! Zapraszam więc wszystkich na australijskie pustkowie, na których czeka przyjazny kangur Jack oraz wielkie bogactwa!

jumping jack cash spin games automat online

Najczęściej grane Spin Games Automaty Online