Love Bite Slot recenzja i doświadczenia

Niezmiennie, od lat, wampiry i inne nadprzyrodzone istoty są motywem przewodnim niezliczonych tekstów kultury. Kolejnym z nich jest “Love bite”, stworzona już kilka lat temu produkcja słynnego studia deweloperskiego Spin Games. Tytuł ten, mimo braku efektów 3D czy komputerowych efektów specjalnych, wciąż cieszy oczy graczy pięknymi animacjami i dopracowaną grafiką, zaś uwagę hazardzistów przykuwają liczne i atrakcyjne funkcje bonusowe, przygotowane przez projektantów. “Love bite” to maszyna hazardowa, w której odnajdą się wszyscy gracze, nawet ci z nich, którzy nie są skłonni stawiania wielkich pieniędzy w niepewnej grze.

Ta pełna nawiązań do historii z dreszczykiem gra oferuje aż 243 sposoby na zdobycie wygranej, zaś zakłady wahają się od pięćdziesięciu do aż tysiąca monet w stawce. Warto jak najszybciej spróbować swoich sił w “Love bite”, gdyż gra zapewnia niesamowity klimat oraz płynną, niezakłóconą zbędnymi opcjami rozgrywkę. Produkcja jest dostępna oczywiście całkowicie za darmo podczas trybu demo. Bardziej wymagający hazardziści odnajdą się za to w pełnej wersji rozgrywki, w której można nie tylko inwestować, ale także zdobywać zawrotne kwoty, które zasilą nasze konto!

Funkcje gry

Mimo bardzo nowoczesnej tematyki, “Love bite” to zdecydowanie bardzo tradycyjny automat do gry, który ujawnia sympatię twórców do dawnych maszyn hazardowych na każdym kroku. Wystarczy spojrzeć na wielką nazwę gry na szczycie ekranu czy guziki nawigujące na samym dole planszy, tak dobrze znane starszym i doświadczonym hazardzistom. Jak wiadomo, każdy szanujący się wampir potrzebuje, odpowiedniej do budzącej przez siebie grozy, mrocznej kryjówki. W tym przypadku rolę tą pełni stare zamczysko, które przy okazji jest symbolem uruchamiającym grę dodatkową w “Love bite”.

Po wylosowaniu minimum trzech takich ikon, otworzona zostaje funkcja dodatkowe, w której zadaniem gracza jest wybór odpowiednich pól z nagrodami, zanim minie wyznaczony na to czas. Funkcję symbolu Wild w grze pełni wizerunek samego króla wampirów. Myślimy, że nikt w rzeczywistości nie chciałby stawić czoła śnieżnobiałym kłom eleganckich krwiopijców. W “Love bite” jednak są one jednym z najbardziej pożądanych elementów, a to za sprawą mnożników punktów, których są zwiastunem. Warto wspomnieć, że współczynnik zwrotu zainwestowanych pieniędzy wynosi aż 96,5 procenta, co jest bardzo wysokim wynikiem. Jest to tylko kolejny argument, który potwierdza wiarygodność i atrakcyjność omawianego dzisiaj automatu do gry w Internecie.

Fabuła gry

“Love bite” to gra, której tematyka jest jak najbardziej “na czasie”. Od wielu lat wampiry i ich romanse były motywem przewodnim najpopularniejszych tekstów kultury. Czy miłość połączona z horrorem nie jest ekscytująca? Produkcja studia Spin Gaming zabiera graczy w sam środek opowieści o takim właśnie uczuciu. Klimatyczne, nieco straszne symbole pozwolą każdemu zagłębić się w klimat tej mrocznej, a zarazem pięknej gry. Mniej wartościowe ikony w “Love bite” przedstawione są z kolei za pomocą tradycyjnych kart do gry.

Podsumowanie

Jak oceniamy “Love bite”? Uważamy, że jest to gra zdecydowanie warta poświęconego jej czasu! Piękne animacje i mroczny klimat to coś, co każdy powinien poczuć na własnej skórze. Do tego dochodzą bardzo atrakcyjne opcje bonusowe, obok których nie da się przejść obojętnie. Nie zwlekając, zapraszamy do krainy wampirów, w której jednak jest także miejsce na miłość.

love bite spin games automat online

Najczęściej grane Spin Games Automaty Online