Royal Queen Slot recenzja i doświadczenia

Słynne na całym świecie studio deweloperskie Spin Games postanowiła dać swoim fanom zakosztować nieco królewskiego prestiżu. Tym sposobem, gracze mogą spróbować swoich sił w nowej produkcji studia, slocie wideo o nazwie “Royal Queen”. Na ten automat do hazardu online składa się pięć bębnów podzielonych na trzy rzędy. Produkcja oferuje graczom aż 40 linii wygrywających. Gra została wyposażona w całą gamę ciekawych funkcji bonusowych, które z pewnością przypadną do gustu doświadczonym hazardzistom, gdyż dzięki nim wprawny gracz może błyskawicznie pomnożyć swoją wygraną.

Współczynnik zwrotu dla tej produkcji Spin Games wynosi aż 96,13 procenta, co jest bardzo dobrym wynikiem. Warto wspomnieć, że ten królewski tytuł oferuje grę całkowicie za darmo podczas rozrywki w trybie demo. Bardziej skłonni do ryzyka gracze z pewnością będą zadowoleni możliwością zabawy za realne pieniądze, która umożliwia także zdobycie ogromnych, godnych tytułowej królowej, nagród.

Funkcje gry

Maksymalny zakład dostępny w tej produkcji wynosi aż osiemset monet, jednak zostawilibyśmy tak wysokie stawki tylko osobom o prawdziwie królewskich majątkach. Na szczęście, pozostałe opcje zakładów w “Royal Queen” są jak najbardziej rozsądne i dostępne dla zwykłych śmiertelników i obrotnych hazardzistów. Jeśli graczowi uda się uruchomić grę bonusową, zostaje on nagle postawiony przed zupełniem nowym zestawem bębnów. Zostaje on nagrodzony nawet pięćdziesięcioma darmowym obrotami, a do tego podwojeniem wyniku wygranych kombinacji, co umożliwia zdobycie kolejnych spinów!

Aby otworzyć opcję bonusowa, grający musi wylosować kilka symboli Wild. Jeśli uda mu się zdobyć dwie takie ikony, zostaje on nagrodzony pięcioma obrotami. W przypadku wylosowania trzech pól Wild, czeka na niego już dziesięć spinów. Cztery ikony Wild zapewnią mu już dwadzieścia rozegrań, zaś maksymalny wynik to wspomniane wcześniej pięćdziesiąt spinów w nagrodę za pięć symboli Wild wylosowanych w podstawowej grze. Druga funkcja dodatkowa, którą twórcy przygotowali dla graczy jest uzależniona od zdobycia specjalnych symboli Wheel Power, które pojawiają się tylko na bębnach numer jeden oraz pięć. Dwie takie ikony otwierają nowe okno gry z ekranem ruletki. Na szczęśliwych hazardzistów czekają nagrody pieniężne, darmowe obroty oraz ogromne mnożniki punktów. Gra kończy się w momencie, w którym użyte zostaną wszystkie wygrane przez gracza obroty. Wraz z zakończeniem działania tego bonusu, grający przenosi się z powrotem do gry podstawowej.

Fabuła gry

Motywem przewodnim “Royal Queen” jest oczywiście monarchia, a przede wszystkim postać królowej. Wszystkie symbole użyte w grze nawiązuje do tej właśnie tematyki. Dodatkowo, podstawowymi i najmniej wartościowymi ikonami w grze są klasyczne obrazki symbolizujące karty do gry. Ilustracje użyte w grze przygotowane zostały bardzo starannie, co widać na każdym kroku, gdy zaczniemy przyglądać się szczegółom. Warto takżę przyjrzeć się całości oprawy audiowizualnej, która robi naprawdę niesamowite wrażenie. Można poczuć się wręcz niczym w królewskim pałacu!

Podsumowanie

Podsumowując, “Royal Queen” to slot wideo, który przyciągnie uwagę wielu, zarówno doświadczonych jak i tych mniej obytych hazardzistów. Przejrzysty design i płynna rozgrywka to niezaprzeczalne zalety tego produktu studia Spin Games. Dodatkowo zaś tytuł został wzbogacona o wiele funkcji bonusowych, które pozwalają graczom bez problemu doprowadzić do błyskawicznego rozmnożenia posiadanych przez nich środków. Zapraszamy więc do królewskiego pałacu, w którym czekają niesamowite nagrody!

royal queen spin games automat online

Najczęściej grane Spin Games Automaty Online