Shadows of Olympus Slot recenzja i doświadczenia

Mitologia grecka to nieskończone źródło fascynujących opowieści, mrożących krew w żyłach historii o potworach i wywołujących łzy w oczach opowiadań o nieszczęsliwych romansach dawnych herosów. Nic dziwnego, że do dnia dzisiejszego ludzie są zachwyceni tymi gawędami z dawnych czasów, a przekazywane przez nie przygody pokazywane są w coraz to nowych filmach, serialach i grach komputerowych. Nawiązując do tych ostatnich, z wielką przyjemnością przedstawiamy produkcję słynnego studia deweloperskiego Spin Games, “Shadows of Olympus”.

Ten oparty na mitach Starożytnej Grecji slot wideo od samego uruchomienia stawia grających przed wyborem – czy chcą wcielić się w potężnego władcy bogów, gromowładnego Zeusa, czy może raczej w jego brata, królującego podziemiem, okrutnego Hadesa? Automat ten tworzy pięć bębnów oraz czterdzieści linii wygrywających, co umożliwia w ogólnym rozrachunku inwestycję aż tysiąca sześciuset monet w jednym rozegranie! Minimalny zakład to 0,4 żetony, maksymalna stawka to aż 16 monet obstawionych na daną linię płatniczą. Ważną cechą tej produkcji jest także to, jak wiele różnorodnych bonusów i funkcji specjalnych zostało w niej zawartych. Warto wspomnieć, że gra dostępna jest w trybie demo całkowicie za darmo. Na bardziej doświadczonych graczy czeka oczywiście wersja gry za prawdziwe pieniądze, która może przynieść im także prawdziwe, bardzo znaczne nagrody!

Funkcje gry

Najbardziej wartościowymi symbolami w “Shadows of Olympus” są Meduza o wężowych włosach oraz bóstwo z głową lwa, z których każdy nagrodzi gracza mnożnikiem wyniku razy trzy tysiące, jeśli uda się zapełnić całą linię takimi samymi ikonami. Oczywiście, dokładna wartość takiej kombinacji zależy od wysokości zakłady, którego dokonał grający. Co ciekawe, gra dopuszcza zmiany postaci w trakcie gry. Aby tego dokonać, gracz używający postaci Hadesa musi wylosować symbol Zeusa na piątym bębnie. Tak samo hazardzista rozgrywający swoje zakłady na szczycie Olimpu – aby przejść do Hadesu musi zdobyć symbol władcy ciemności na piątym bębnie. Oznacza to tyle, że aktywnym graczom nie umknie nic z funkcji gry.

Ciekawscy nie muszę się już więcej martwić! Logo gry stanowi w tym przypadku ikonę Wild. Aby rozpocząć grę bonusową, gracz będzie potrzebował trzech symboli nieba, a w przypadku gry w Hadesie, trzech ikon podziemi. Bonus polega na wyborze pomiędzy kilkoma wazami. Niektóre z nich oferują natychmiastowe nagrody pieniężne, inne nie kryją w sobie nic i natychmiastową kończą minigrę. Trzeba więc być bardzo ostrożnym podczas dokonywania wyborów! Jeśli grający zdoła wylosować symbol Hadesa oraz Zeusa na bębnach numer jeden i pięć, zostaje on przeniesiony na sam szczyt góry Olimp, gdzie czeka na niego wyjątkowa funkcja specjalna. Podczas tej opcji zostanie on postawiony przed trzema bębnami. Pierwszy bęben to symbol dodatkowych spinów, drugi oznacza mnożniki punktów, zaś trzeci to ikon używanych bohaterów. Oznacza to tyle, że w każdym przypadku gracz będzie wygranym!

Fabuła gry

Cała produkcja Spin Games została oparta na wspaniałej mitologii powstałej w Starożyntej Grecji. Pierwszym, co wita gracza na wstępie do “Shadows of Olympus” jest panel, który prosi o dokonanie decyzji pomiędzy Zeusem a Hadesem. Jeśli grający nie ma ochoty na dokonywanie wiążącego wyboru, którym bóstwem chce brać udział w zabawie, gra wybierze automatycznie za niego. Decyzja ma jednak znaczny wpływ na to, jak w przyszłości będzie wyglądał sam ekran rozgrywki.

W przypadku wybrania Zeusa, tło planszy będzie stanowiła złota świątynia na górze Olimp, zaś po wyborze Hadesa, gracz zostaje przeniesiony do ciemnych lochów pod powierzchnią ziemi. Co ciekawe, także symbole mogą się zmieniać po dokonaniu wyboru, gdyż wersja podziemna wita grających takimi ikonami jak mityczna meduza czy cyklop. Z kolei edycja na szczycie Olimpu oferuje hazardzistom nieco bardziej przyjazne pola do gry.

Podsumowanie

O “Shadows of Olympus” na pewno nie można powiedzieć, że jest to typowy slot online, podobny do innych. Prawda jest taka, że jest to maszyna do gry jedyna w swoim rodzaju i prawdopodobnie nigdzie indziej nie znajdziemy niczego podobnego! Ogromna ilość funkcji specjalnych, piękna grafika i wyjątkowe opcje sprawią, że od tej produkcji wręcz nie chce się odchodzić! Jest to więc gra nie tylko dla miłośników greckich mitów, ale także dla fanów prawdziwego, pełnego emocji i uczciwego hazardu. Po której stronie konfliktu bogów się opowiesz?

shadows of olympus spin games automat online

Najczęściej grane Spin Games Automaty Online