Wild Warrior Slot recenzja i doświadczenia

Starożytne czasy na Dalekim Wschodzie były okresem nieustannych wojen, krwi i pożogi. W takich warunkach zawsze rodzą się prawdziwi, niepokonani wojownicy. Właśnie o tych ludziach traktuje wspaniały automat do gry od studia deweloperskiego Spin Games – “Wild Warrior”. W tym rozbudowanym slocie wideo gracze zostają zabrani w wyjątkową podróż w przeszłość, podczas której mają okazję poznać życie i czasy przerażającego, ale także szanowanego przez swych ludzi, Czyngis Han’a. Hazardzista przenosi się do dawnej Mongolii, gdzie łapie za miecz, aby walczyć o wspaniałe nagrody w produkcji, które oferuje aż czterdzieści linii wypłat i ogrom funkcji dodatkowych!

Maksymalnym zakładem w tym dziele studia Spin Games jest zawrotna kwota ośmiuset monet, zaś minimalny wkład to tylko 0,4 żetonu, co daje możliwość zagrania także tym mniej rozrzutnym użytkownikom kasyn. Oczywiście “Wild Warrior” dostępne jest dla graczy w wersji demo całkowicie za darmo. Dla hazardzistów pragnących większych emocji, studio przygotowało rozgrywkę za realne pieniądze. Jak wiadomo, własny wkład w grę pozwala także zdobyć wielkie wygrane!

Funkcje gry

“Wild Warrior” złożony jest z pięciu bębnów oraz czterech rzędów. Symbolem Wild w tej produkcji jest wizerunek potężnego wojownika. Pomaga on graczowi poprzez zastępowanie innych, mniej wartościowych ikon swoją własną postacią. Dla grającego oznacza to ogromne szanse na ułożenie się zwycięskiej kombinacji! Symbol Scatter przedstawiony jest tu jako pełna ornamentów tarcza. Pojawia się ona jedynie na bębnach numer jeden, trzy oraz pięć. Jeśli gracz wylosuje na raz wszystkie trzy ikony tarczy, zaczną się one palić, zapowiadając niesamowicie wysoki bonus, który za chwilę zostanie wręczony szczęśliwcowi. Gracz zostaje obdarowany najpierw czterema tarczami, które zdecydują, jaki mnożnik punktów zostanie uruchomiony przy okazji nadchodzącej funkcji dodatkowej.

Może być to pomnożenie wyniku razy dwa lub cztery, w zależności od wyboru grającego. Bonus uaktywnia nowy zestaw bębnów, na których gracz zostaje obdarowany dziesięcioma obrotami całkowicie za darmo. Za wylosowanie na nich kolejnych trzech tarcz, hazardzista będzie mógł wykorzystać następnych dziesięć spinów. Mimo, iż “Wild Warrior” nie zapewnia swoim graczom wielu więcej funkcji dodatkowych, te, które już tu znajdziemy przygotowane zostały na najwyższym poziomie. Możemy dzięki temu cieszyć się naprawdę dużymi wygranymi, które zapewni nam gra, a przy okazji nadmiar dodatków nie odwróci naszej uwagi od prawdziwego celu gry, czyli właśnie zdobywania zwycięskich kombinacji!

Fabuła gry

Tłem dla “Wild Warrior” są klimatyczne, zamglone wzgórza, na których widać powiewające flagi. Już sam ten widok sprawia, że graczom mogą przejść ciarki po plecach. Symbolami w tej produkcji są żołnierze dzierżący włócznie, łuki, miecze i sztylety, zaś wszystkie ikony zostały narysowane w fantastycznym, komiksowym stylu. Była to zdecydowanie bardzo dobra decyzja twórców. Oprócz klasycznych, karcianych ikon, w “Wild warriors” pojawiają się także tak klimatyczne, militarne pola jak buty, namioty, miecze i inne rodzaje broni. Jako nawiązanie do postaci Czyngis Han’a, gracze mogą odnaleźć tu nawet mongolskiego konia!

Podsumowanie

Podsumowując, największą siłą slotu “Wild Warrior” jest jego niesamowicie ciekawa tematyka, która dodatkowo została ujęta w świetnie wykonaną oprawę graficzną. Interesująca historia przekazana za pomocą automatu do gry hazardowej – już dawno nie widzieliśmy tak dobrego połączenia! Dodatkowo na graczy czekają tu naprawdę wysokie wygrane, które można dodatkowo pomnożyć przy pomocy funkcji bonusowych. Czas dołączyć do niepokonanej armii Czyngis Han’a i ruszyć na podbój znanego świata!

wild warrior spin games automat online

Najczęściej grane Spin Games Automaty Online