Rio Bingo recenzja i doświadczenia

Dzisiaj wybierzemy się do Rio, gdzie czeka na nas z otwartymi ramionami słynny 38-metrowy pomnik. Przed nami rozciąga się wspaniały widok na piaszczyste plaże, ocean i 12 kart do gry w bingo online. Wesoły ptak tukan zaprasza do zabawy bez ryzyka, gdy wybierzesz tryb demo z wirtualnymi nagrodami.

Producent gry Pariplay to dynamiczna i innowacyjna firma, która zmienia spojrzenie na branżę gier online. Ponad 4000 tytułów daje graczom codzienną rozrywkę na najwyższym poziomie i szanse na wygrane. Rio Bingo to propozycja producenta na poznanie możliwości gry w bingo.

Funkcje gry

Kolorowy ekran jest czytelnie podzielony na 12 kart, maszynę losującą, tablicę wyników i panel sterowania. Gra w bingo online jest niezwykle prosta, co Rio Bingo od Pariplay tylko potwierdza. Minimalny zakład na 1 kartę to 0,10 euro, a maksymalny 1,50. Możesz grać na jednej karcie lub kilku, wystarczy zaznaczyć odpowiednią ilość. Za granie jednocześnie na 12 kartach zapłacisz od 1,20 do 18 euro.

Gra wideo Rio Bingo to bingo z 90 numerami. Każda karta jest niepowtarzalna i posiada 15 numerów bez powtórzeń. Wygrana na karcie możliwa jest na jednej zagranej linii, dwóch liniach lub full house – trzy linie, gdy cała plansza będzie wypełniona. Tabela wypłat znajduje się bezpośrednio pod każdą kartą do gry, dlatego będziesz pewnien czekającej Cię nagrody. W zależności od tego, czy ułożymy linię w czasie pierwszej fali, drugiej czy trzeciej, nagrody się zmieniają. Grając na prawdziwe pieniądze za 1,50 euro na jedną kartę możemy wygrać maksymalnie 750 euro.

Jak grać w Rio Bingo online

Wraz z rozpoczęciem rundy Tukan losuje 45 piłek w 3 kolejnych falach. Każda fala składa się z 15 kulek, które wypełnią tacę na środku ekranu. Kule pozostaną na chwilę zanim zostaną usunięte, aby zrobić miejsce dla następnej fali. Wylosowana kula zostanie zaznaczona na tablicy z dużymi liczbami u góry ekranu. Kule pierwszej fali w kolorze pomarańczowym, druga fala na fioletowo, a trzecia na zielono. Każda karta z pasującymi numerami zostanie podobnie oznaczona. Na koniec, po wylosowaniu 45 kul, wszystkie wygrane karty zostaną podświetlone. Następna gra to nowa szansa, więc śmiało naciskamy Try Again.

ProducentPariplayMax Wygrana (żetony)12000
Data wydania gry15.08.2017ScatterNie
RTP85%Darmowe ObrotyNie
Wariacjaśrednio-wysokaWildNie
PlanszaRunda BonusowaNie
Linie WygrywająceMnożnik WygranejNie
Ilość rzędówJackpot ProgresywnyNie
Ilość bębnówOpcja GambleNie
Opcja Auto PlayTakOpcja Szybka GraTak
Min Bet0,10Max Bet18

Fabuła gry

Automaty do gier online oferują nam wygodę i czystą przyjemność z gry. Podobnie jest z bingo online. Grając poprzez internet, niemal wszystko odbywa się automatycznie. Zostaje nam podziwianie pięknej panoramy Rio De Janeiro, a widoki stworzone przez grafików są oszałamiające. Ocean, zielone wzgórza i wesoła samba w głośnikach sprawiają, że gra na Rio Bingo jest czystą przyjemnością.

Podsumowanie

Rio Bingo online do gry na pieniądze oferujące proste zasady i konkretne wygrane. Ciekawy świata hazardzista nie musi wcale wydawać pieniędzy, aby odwiedzać egzotyczne kraje. Tryb demo do zabawy cały ten niesamowity klimat oferuje za darmo. Nie potrzebujemy paszportu, biletu lotniczego i 2 tygodni wolnego w pracy. Dodatkowo grać można w każdym momencie na swoim laptopie lub smartfonie, producent zadbał o jakość na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Gra online Rio Bingo FAQ

Jakie jest RTP w grze Rio Bingo?
RTP wynosi 85%. Jednak grając do zabawy zupełnie nie ma to znaczenia.
Czy gra w bingo jest trudna dla początkującego?
Nie, szczególnie jeśli wybierzemy Rio Bingo od Pariplay. Zasady są proste, a liczby zakreśla za nas program komputerowy, dzięki czemu niczego nie pominiemy.
Gdzie mogę zagrać w bingo online?
Większość kasyn internetowych dostępnych na stronie kasynohex ma zakładkę bingo. Tam znajdziemy niejeden automat online do gry w bingo.

rio bingo pariplay
Przepraszamy, demo nie jest dostępne